Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /home/modernis/domains/sistemita.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Sistemita | Centrinė dulkių siurblių sistema

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /home/modernis/domains/sistemita.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Sistemita" slapukų politika. Daugiau informacijos

Centrinė dulkių siurblių sistema

Įdiegta centrinė siurbimo sistema didinama turi vertę bei yra ilgalaikė investicija į kokybę. Centrinės dulkių sistemos tarnavimo laikas yra žymiai ilgesnis nei buitinių nešiojamų dulkių siurblių. Centrinė dulkių siurbimo sistema užtikriną geresnę sveikatą, komfortą, laiko bei energijos taupymą. Centrinė dulkių sistema gali būti įdiegta naujų statybų ar esamų statinių renovacijos metu. 

Centrinė vakuuminė siurbimo sistema turi daug privalumų, nes tai labai lanksti ir lengvai naudojama sistema. Be šios modernios tvarkymosi sistemos sunkiai įsivaizduojamas šiuolaikinis namas, biuras ar kitos valomos patalpos.

Jokio erzinančio garso

Valant patalpas su centriniu dulkių siurbliu nedrumsdžiama namų ir šeimos narių ramybė, todėl valymas gali būti atliekamas, bet kuriuo metu. Centrinė dulkių siurblys yra labai tylus, nes jis yra pagamintas iš garsą sugeriančių medžiagų ir kitais prietaisais, skirtais sumažinti siurblio triukšmą. Be to, tyla valomose patalpose išliks ir todėl, nes triukšmo (variklį) šaltinis yra gyvenamose patalpose, bet pavyzdžiui, rūsyje, garaže ar kitose pagalbinėse patalpose.

Išbaigtumas

Siūloma System air centrinė vakuuminė siurbimo sistema turi platų produktų bei priedų asortimentą, todėl gali patenkinti išrankiausius klientų norus bei poreikius.

Higiena

Buitiniai centriniai dulkių siurbliai neužtikrina visapusiško dulkių ir erkučių pašalinimo iš tvarkomos patalpos. Su centrine dulkių valymo sistema susiurbtos  dulkės nusodinamos siurbimo įrenginyje, o filtro nesulaikytos mikro dulkės pašalinamos per oro išmetimą į išorę. Taip užtikrinama ideali švara ir higiena jūsų namuose. 

Universalumas

Siūlomas platus įvairių šepečių bei antgalių asortimentas, atsižvelgiant į valomus skirtingus paviršius. Šepečiai bei antgaliai pagaminti iš stiprių plastikinių medžiagų, ir jie gali būti naudojami naudojami tiek buitinėje tiek komercinėje aplinkoje. Šepečiai skirti: keraminėms grindims, parketui, kilimams ir apmušalams, taip pat priedai skirti valyti drabužiams, radiatoriams, baldams bei kitiems daiktams.

Patogumas

Lanksti žarna naudojama dulkių valymui yra lengva ir patogi, su ergonomiška rankena. Galima pasirinkti tarp tradicinės žarnos ir inovatyvios Sistem Air Flisy. Tai lanksti žarna su bevielio ryšio technologija. Ji įgalina paleisti ir sustabdyti centrinį dulkių siurblį paspaudžiant mygtuką ant rankenos, o dėka bevielio ryšio technologijos, pašalintas elektros laidas, kuris turėtų būti įdiegtas lanksčioje žarnoje, taip užtikrinant žarnos patvarumą bei ilgaamžiškumą.

 Montavimas

  • Siurbimo rozečių montavimo vietų nustatymas 

Siurbimo rozetės turi būti sumontuotos taip, jog prie jų būtų patogus priėjimas ir naudojimas, vartotojas turėtų galėti pasiekti 30 kv.m. plotą su 7 metrų žarna. Nustatant dulkių įvadų skaičius svarbu užtikrinti maksimalią aprėptį, įvertinant galimas kliūtis, pavyzdžiui, baldus,  prietaisus arba duris.

 

  • Vamzdyno tinklas

Siurbimo vamzdžiai turėtų būti tiesiami kaip įmanoma tiesesniu maršrutu, išvengiant pasitaikančias kliūtis. Vamzdžiai gali būti tiesiami grindyse, sienose, esant poreikiui ir pakabinamose lubose.

 

  • Siurblio pajungimas

Kad siurblys veiklų optimaliai, būtų našus ir ilgaamžis, rekomenduojame centrinius dulkių siurblius rinktis pagal tvarkomo paviršiaus plotą. Kiti svarbūs pasirinkimo kriterijai – centrinio siurblio dydis, pajėgumas, dulkių konteinerio talpa bei filtravimo paviršiaus plotas.

 

  • Vakuuminės rozetės

Kai vamzdžių tinklas yra baigtas, galima pajungti vakuumines rozetes: Sistem Air siūlo platų vakuuminiu rozečių dizaino pasirinkimą, kad jos tobulai atitiktų sumontavimo vietos interjerą. Rozetės pagamintos  iš stipraus plastiko, yra atsparios smūgiams, taip garantuojant aukščiausią kokybę bei ilgaamžiškumą.

 

 

Video nuoroda

 

  10-page-001 (1) 5-page-00115-page-001 (1)

Mes paruošime Jums išskirtinį pasiūlymą ir atsakysime į visus rūpimus klausimus
Gauti pasiūlymą